> PRACA > Poznań

Serwisant Mobilny w Poznań, Wielkopolskie sprżedam

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa zgłoszeń serwisowych i realizacja reklamacji u klientów. Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych. Naprawa urządzeń. Szkolenia i doradztwo techniczne dla partnerów firmy. Przygotowywanie zestawień i raportów. Stała współpraca z biurem i zespołem serwisantów. Przygotowywanie wycen i ofert oraz analiza zapytań klientów – w niewielkim zakresie. U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY: Wykształcenia minimum średniego – najlepiej kierunki techniczne. Co najmniej 2-letniego doświadczenia jako konserwator, montażysta, serwisant bram, drzwi, rolet, stolarki budowlanej – naprawa siłowników hydraulicznych, pneumatycznych. Znajomości MS Office (szczególnie Excel). Znajomości produktów będących w ofercie Hörmann – mile widziane. Samodzielności, dyspozycyjności, sumienności. Odpowiedzialności za powierzone zadania i umiejętności pracy w zespole, również pod presją czasu. NASZ KLIENT OFERUJE: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie. Samochód służbowy Ford Transit – również do użytku prywatnego. Szkolenia wprowadzające. Dopłatę do prywatnej opieki medycznej dla całej rodziny.

Detale ogłoszenia: Serwisant Mobilny
Sprzedawca: Gi Group Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoWielkopolskie
Miasto:Poznań